KUULUTUS no 5

Päevinäinud kuulutus, rebitud, soditud, pleekinud, kuid peidab endas siiski endiste aegade hiilgust, sära ja neooni:

Peep Taimla fanclub võtab vastu uusi liikmeid

 Meie organisatsioon on juba kolm ja pool aastat vana. Alustasime vaid neljakesi, kuid ajaga on liikmeskond suurenenud kahekümne kahe inimeseni. Kahekümne kolmas liige on inimkeelt kõnelev aara Peep (nimi meie kangelase auks). Nüüd on aga saabunud aega oma ridu veelgi pikendada!

Peep TaiMLa fanclub on prestiižne ja silmapaistev seltskond inimesi, kes hoolivad täpsest ilmaennustamisest, kvaliteetsest uudiste edastamisest ja stiilsest välimusest. Eriti paelub meid nende kolme kombinatsioon. Selle parimaks näiteks ongi Peep Taimla. Me leiame, et ilmauudiseid peaksid lugema vaid mehed, sest nendes peitub usaldusväärsus ja soliidsus. Pealegi on Peebus veel see salapärane lisa, mis tema vaatamise alati nauditavaks muudab.

Meie klubi tähistab härra Taimla sünnipäeva uhke peoga. Me helistame oma kangelasele korra kuus ja edastame talle oma kiidusõnad. Me kirjutame luuletusi ja laulutekste, mis räägivad meie lemmikinimesest. Me saame vähemalt kord nädalas peakorteris kokku, et nautida koos Aktuaalset Kaamerat. Me võtame osa projektidest ja ühisüritustest, mis seostuvad ilma või sünoptikutega. Arutame maailma kliimamuutuste teemadel ja pakume välja omapoolseid alternatiive.

Meiepoolsed nõudeid pole palju: Ole viisakas ja kasitud! Maksa liikmemaksu õigeaegselt! Armasta Peep Taimlat ja tema tööd!

Täidad need kolm nõuet? Oled meie auväärt liige!

Head õhtut ja head ilma!

 Cärolin

Peep Taimla fanclub´i värbamisüksuse abikoordineerija

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: