Kirjanduslikust meelelahutusest.

Nagu mitmed inimesed mu sõprusringkonnast teavad, on mu lemmikajakirjaks Cosmopolitan ja ära ei ütle ka Kroonikast, failblogist rääkimata. Antud postituses plaanin tutvustada mõningaid toredaid lehekülgi ja mõnel moel õigustada seda, miks ma ikkagi Cosmopolitani loen.

 • FMyLife.com
  F tähendab selles aadressis teadagi mida.
  Üks sõber tutvustas seda kunagi sõnadega, et kui päevas seda natuke lugeda, siis tundub oma elu juba päris tore. Ja palju päikeselisem. Mõneti tegemist puhtehteestlaslikupoolmassohistliku mõnuga: ka teistel läheb halvasti ja/või nendega juhtub igasugu asju. Ja oleme ausad, kuna sissekanded on säutsulikult lühikesed, siis on see ka kiire lugemine. Paratamatult teeb ka tuju paremaks. Aeg-ajalt tekib muidugi küsimus, et kuidas saavad toimuda sellised kokkulangemised, kuid elu on selline. Seda enam, et autoriteks on samasugused lihtsad inimesed nagu me kõik. Natuke Tšehhovlik olukord. Oli tal ju üks mees ühes novellis, kes jäi vankri alla ja siiralt rõõmustas kui sellest ajalehes kirjutati. Ikkagi temast.
 • Not Always Right.com
  Midagi samalaadset eelmisega, kuid teises võtmes. Sisaldab teenindusega seotud lugusid ja reeglina teenindaja perspektiivis (kuid on ka erandeid, mis reeglit kinnitavad). Olles ise päris mitu aastat klienditeenindajaleiba söönud, siis on lugusid, mis ajavad mõnuga naerma, sest endalgi taolisi olukordi ette tulnud.
  Kui tuju on halb ja naerusoolikas vajab ummistusest vabastamist, siis on see üks parimaid kohti, kus aega veeta. Kasvõi juba sel lihtsal põhjusel, et issanda loomaaed on kirju ja aeg-ajalt on tore seda endale meelde tuletada.
  Sama lehekülje alamsait on Not Always Romantic, mis koondab enda alla äraspidiseid romantilisi lugusid. Või lihtsamalt öeldes – suhteteemasid.
 • Learn From My Fail
  Lahked inimesed on teinud empiirilisi katseid ja lühivormis edastavad nüüd oma õppetunnid teistele. Mõnda postitust lugedes tekib küsimus, et kuidas see kõik küll võimalik on, kuid järeldus on sama, mis eelmises lõigus.
 • Cosmopolitan
  Nagu ütles Merle Jääger ühes intervjuus, et Pikri ilmumisest jäi Eesti perioodikamaastikule suur lünk, mille nüüd aastate pärast on täitnud Cosmopolitan.
  Sisaldab paberkandjal huumorit, mõnel juhul ka midagi asjalikku.
  Miks lugeda? Aga miks ka mitte! Vahelt uleb kiusatusele järgi anda ja… Eks see ole nagu Eurovisioon. Keegi ei vaata, aga kõik on kursis.

Järgmisel korral juba muud lugemissoovitused. 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: